Правительство Германии назначило нового координатора сотрудничества с Украиной

Уряд ФРН призначив нового координатора зі співпраці з Україною і РФ

Німеччина призначила нового координатора для роботи з Україною та РФ www.johann-saathoff.de

Німецький уряд призначив нового координатора для роботи з Україною, Росією країнами Східного партнерства та Центральної Азії. Ним став соціал-демократ Йоганн Заатгофф.

Я дуже радий моєму призначенню координатором щодо Росії, Центральної Азії та країн  Східного партнерства. Розвиток відносин з цими 12 державами дуже важливий для Німеччини, адже це наші найближчі сусіди. Зараз ми дуже чітко бачимо, що там є великі виклики, і незабаром можуть з’явитися нові», — заявив Заатгофф, передає Deutsche Welle.

Він також відзначив, що бачить великий потенціал у співпраці із 12 країнами із зазначених регіонів. До країн Східного партнерства входять Україна, Грузія, Молдова, Азербайджан, Білорусь і Вірменія.

«Німеччина обіймає чіткі позиції у своїй зовнішній політиці та відстоює захист демократії та прав людини. Зв’язки між людьми, а також співпраця між громадянськими суспільствами формують довіру та будують мости навіть там, де політичні умови є складними. Особливо це стосується російсько-німецьких відносин», — наголосив новопризначений координатор.

На посаді Заатгофф замінив Дірка Візе.

Що відомо

  • Міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас заявив, що не бачить можливості повернення Росії до країн «Великої сімки» до припинення анексії Криму та агресії на Донбасі.
  • Зустріч глав міністерств закордонних справ країн-членів Нормандської четверки має відбутися у вересні.
  • Міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас звинуватив президента Росії Володимира Путіна в неправдивих твердженнях у справі вбивства в Берліні колишнього чеченського польового командира, в якому може бути замішана російська влада.
  •  
  • suspilne.media/58211-pcu-prosit-kraini-cleni-radbezu-oon-zahistiti-ukrainskih-viran-v-krimu/
  •  

 

(Visited 3 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *