Працівники Бердянського порту святкують 190-річчя з дня заснування підприємства

Працівники Бердянського порту святкують 190-річчя з дня заснування підприємства

У першу неділю липня своє професійне свято відзначатимуть працівники морського та річкового флоту. А у Бердянського морського торговельного порта подвійне свято — професійне та 190-річчя з дня заснування підприємства. Через карантинні обмеження немає можливості провести масштабне святкування цього визначного ювілею, тож колектив Бердянського морського торговельного порту зібрався сьогодні у дружньому колі для привітань та вручень нагород найкращим працівникам підприємства.

Вітаючи колектив зі святом, директор ДП “БМТП” Олександр Трощенков відзначив, що 190-річчя відзначається, на жаль, не так, як би хотілося. Але сьогодні в актовій залі зібралися саме ті люди, які своєю працеєю допомогли керівництву порту утримати підприємство у цей “штормовий” час. 190 років тому був заснований Бердянський порт. Увесь свій розвиток за багато років місто пов’язує з Бердянським морським торговельним портом. Після Другої світової війни місто та порт були зруйновані, підприємство відновлювалося руками портовиків.

“Зараз це сучасний порт, який може та повинен показувати приклад іншим портам. Усі ви знаєте про проблеми за останні 2,5 роки. Це і економічна блокада, яка забрала у нас до мільйона тон вантажу. Це азовські проблеми через блокаду Керченської протоки, коли ми втратили вантажі металу та глини. Багато нам прийшлося пережити за ці роки, але завдяки вам ми справлялися та будемо справлятися з усіма труднощами, які випали на долю порту. Порт був, порт є, порт буде”, — відзначив керівник підприємства Олександр Трощенков.

Від імені міського голови Володимира Чепурного та депутатського корпусу привітав колектив Бердянського морського торговельного порту заступник міського голови Григорій Горячов: “Говорячи “Бердянськ”, ми, безумовно, розуміємо “порт”. Це одне ціле. Велика вам вдячність за сумлінну працю, міцного здоров’я, благополуччя вам та вашим родинам. Любіть свою роботу та своє підприємство так, як ви любите своє місто”.

Від імені Асоціації портів України, яка об’єднує 70 підприємств та закладів морської галузі, колектив Бердянського порту привітав генеральний директор Асоціації портів України “Укрпорт” Віктор Ільїн. Він розповів, що саме Бердянський порт був ініціатором створення асоціації у 1991 році. “Коли розвалився Радянський союз та усі порти були покинуті, тоді усі портовики об’єдналися в асоціацію. І підпис тодішнього начальника Бердянського морського торговельного порту Анатолія Рєзнікова стоїть під установчим договором про створення Асоціації портів України”, — відзначив Віктор Ільїн.

У ході привітань було вручено ряд нагород. Так за сумлінну працю, високий професіоналізм, відповідальне ставлення до своїх посадових обов’язків та з нагоди святкування Дня працівників морського та річкового флоту України та 190-річчя заснування Бердянського морського торговельного порту працівники підприємства були нагороджені Подяками Міністерства інфраструктури України, подяками, грамотами та почесними грамотами голови Запорізької облдержадміністрації, грамоти міського голови та адміністрації профспілкового комітету підприємства. Від імені Асоціації портів України з нагоди ювілею Бердянський морський торговельний порт було відзначено пам’ятним знаком, а герої-портовики отримали професійну нагороду — нагрудний знак “Почесна відзнака Асоціації портів України.

(bmr.gov.ua)

(Visited 17 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *