Послаблення карантину з 5 червня – список дозволів

Послаблення карантину з 5 червня дасть можливість проводити служби у церквах, скасує самоізоляцію для осіб старше 60 років та дозволить кафе і ресторанам працювати повноцінно.

Відповідні зміни ухвалили на засіданні Кабінету міністрів 3 червня.

Які послаблення карантину вводять з 5 червня:

  • заклади громадського харчування зможуть приймати відвідувачів у приміщеннях за умови дотримання протиепідемічних заходів;
  • особам старше 60 років можна не дотримуватися зобов’язання щодо самоізоляції;
  •  проведення релігійних заходів у приміщенні за умови перебування не більше 1 особи на 5 м². Альтернативно – проведення служб просто неба за дотримання дистанції у 1,5 м;
  • дозвіл діяльності закладів оздоровлення та відпочинку дітей;
  • проведення акредитації освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти у віддаленому режимі;
  • ухвалення рішення про умовну акредитацію освітніх програм без проведення або з частковим проведенням акредитаційної експертизи до 1 вересня 2020 року.

https://fakty.com.ua/wp-content/uploads/2020/06/03/2020-5chervnya.jpg

Також дозволили перевезення пасажирів легковими автомобілями у кількості до п’яти осіб разом з водієм. Але це без урахування дітей віком до 14 років.

– У разі невідповідності епідемічної ситуації в регіоні показникам для послаблення заходів протягом трьох днів поспіль регіональна комісія ТЕБ і НС зобов’язана зібратися позачергово та скасувати послаблення деяких карантинних обмежень, – пояснив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Авіаційне сполучення

З 5 червня відновлюється внутрішнє авіасполучення. Кабінет міністрів ухвалив зміни до постанови №392 від 20 березня 2020 року, які дозволять відновити його. Рішення набуде чинності після опублікування.

З 15 червня полетять перші літаки за кордон. Але авіарух відновиться з державами, які відкрили аеропорти для рейсів з України.

 

fakty.com.ua/ua/ukraine/20200603-poslablennya-karantynu-z-5-chervnya-spysok-dozvoliv/

 

Джерело: Урядовий портал

kmu.gov.ua/news…

 

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *