Послаблення карантину в Запорізькій області: бібліотеки чекають на читачів

Послаблення карантину в Запорізькій області: бібліотеки  чекають на читачів

З 10 червня в Запорізькій області відновили роботу Запорізька універсальна наукова бібліотека та обласна бібліотека для юнацтва. Для відвідувачів та працівників забезпечили заходи захисту.

Слід зауважити, що запорізькі бібліотекарі за час карантину прилаштувалися до нових умов роботи. Так, в універсальній науковій бібліотеці забезпечили дистанційне обслуговування (хоча така опція була доступна для відвідувачів закладу й до карантину). Книжки з паперового фонду не видавалися, але на першому поверсі було організовано видачу та приймання книг з урахуванням заходів безпеки. Працівники бібліотеки працюють за склом, вони та відвідувачі забезпечені антисептиками, масками та рукавичками. Отримані від читачів книги тимчасово не повертають до книгосховища – їх складають в окремо відведеному приміщені на час, необхідний для нейтралізації можливого вірусу.

Відновлює роботу й відділ абонементу обласної бібліотеки для юнацтва. Перевірити наявність книжки у бібліотечному фонді можна, скориставшись електронним каталогом на сайті  http://younglibzp.com.ua/, а подовжити термін користування книгою чи замовити необхідну книжку – телефоном, за номером 094 936 44 63.

Нагадаємо, що з 10 червня в Україні передбачено наступний етап пом’якшення карантину. Втім дотримання заходів безпеки, використання маски й дотримання безпечної дистанції – залишаються важливими для убезпечення від вірусу. Будьте відповідальними й залишайтеся здоровими!

(Відділ комунікацій Запорізької обласної ради)

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *