Полиция разыскала 9 из 10 человек, которые бежали от самоизоляции в Харьковской области

https://news.liga.net/images/general/2020/03/02/thumbnail-tw-20200302170629-5420.jpg?v=1583166126

 

В Харьковской области милиция разыскала 9 из 10 человек, которые недавно вернулись из-за границы и нарушили условия 14-дневного самоизоляции.

Источник: Анна Сухорукова, заведующая отделением особо опасных инфекций Харьковского лабораторного центра, сообщает Hromadske

Про це в ефірі hromadske повідомила Ганна Сухорукова, завідувачка відділенням особливо небезпечних інфекцій Харківського лабораторного центру.

Вона розповіла, що 26 березня вже встановили місце перебування 9 з 10 людей. Вона уточнила, що коли вказані громадяни перетинали кордон України, вони надали неправдиву інформацію щодо місця самоізоляції та своїх контактних даних.

«Ми звернулися до Нацполіції, яка оперативно нам допомогла у питанні розшуку осіб, які мали бути під самоізоляцією. Встановлена адреса їх перебування», — сказала Сухорукова.

Вона уточнила, що режим самоізоляції ці люди вже не порушують, але чи дотримувалися вони його останні декілька днів, невідомо.

В поліції Харківської області у коментарі hromadske розповіли, що усіх дев’ятьох знайшли за межами Харківщини. На запитання, чи притягатимуть їх до відповідальності, в поліції відповіли: «Про штраф поки не йдеться. Якщо будуть якісь заходи застосовуватися, буде додатково про це повідомлено».

Десяту людину продовжують шукати.

Раніше повідомлялось, що 10 людей на Харківщині, які погодилися на самоізоляцію, вказали неправдиву інформацію про себе й не виходили на зв’язок з лікарями.

hromadske.ua/posts/policiya-znajshla-9-z-10-lyudej-na-harkivshini-yaki-porushili-umovi-samoizolyaciyi?fbclid=iwar0cw1twhcaql5u56xtktgaci4joxbxfhe0neo4zf4jcrgr

(Visited 7 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *