Підсумки боротьби з амброзією на Запоріжжі

Підсумки боротьби з амброзією на Запоріжжі

Як повідомляє Держпродспоживслужба в Запорізькій області, цього року фахівцями управління фітосанітарної безпеки разом із працівниками органів влади та громадськ істю було проведено 1379 рейдів.

За результатами обстеження були встановлені факти невиконання суб’єктами господарювання заходів зі знищення карантинних рослин. На посадових осіб та громадян за порушення вимог щодо виконання фітосанітарних заходів накладено 93 штрафи (на суму 9010 грн.). Штрафи були сплачені в повному обсязі.

Водночас, згідно оперативних даних станом на 23.10.2020 р. за результатами проведеного моніторингу, землекористувачами землевласниками та комунальними господарствами на території Запорізької області проведено боротьбу з карантинними рослинами на загальній площі – 525,479 тис. га, такими методами: хімічним – 202,918 тис. га; механічним – 108,191 тис. га, з них – 3216 га у м. Запоріжжя; агротехнічним – 214,369 тис. га;

Амброзія є небезпечною карантинною рослиною та може завдати велику шкоду як для здоров’я людей так і для сільського господарства, боротьба з нею є одним з найважливіших завдань усіх землекористувачів.

(Visited 23 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *