Органами прокуратури вживаються заходи для повернення громаді сільськогосподарських угідь

Ефективне використання наявного земельного потенціалу нашої області вимагає від органів влади та землекористувачів чіткого дотримання вимог законів щодо режиму раціонального використання сільськогосподарських земель, належного оформлення землекористування, повної та своєчасної сплати до місцевих бюджетів плати за землю.

Разом з тим, органами прокуратури області на території Приморського району встановлено факт використання фермерським господарством земельних ділянок комунальної власності площею понад 68 га, незважаючи на припинення права постійного користування землею у зв’язку із смертю колишнього голови господарства, яким у 2001 році отримано цей акт. При цьому, до місцевого бюджету за використання землі сплачується мінімальний земельний податок, а не орендна плата, розмір якої щонайменше втричі більший.

З метою усунення вказаних порушень, Бердянською місцевою прокуратурою пред’явлено позов про витребування у фермерського господарства на користь Новолексіївської сільської об’єднаної територіальної громади земельних ділянок сільськогосподарського призначення площею понад 68 га.

Судовий розгляд вказаної справи триває.

(Прес-служба прокуратури Запорізької області)

(Visited 41 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *