Олексія Навального відправили на лікування до Німеччини

 
Фото: Кіра Ярмиш

Російського опозиціонера, засновника Фонду боротьби з корупцією Олексія Навального відправили на лікування до Німеччини.

Джерело: прес-секретар ФБК Кіра Ярмиш у twitter:

https://pbs.twimg.com/media/Ef_P6hQWsAUQFg2?format=jpg&name=small

     Кира Ярмыш
 

 
Алексея подняли на медицинский борт. Юля с ни   (/twitter.com/Kira_Yarmysh/status……)
***

Деталі: Разом із Навальним до Німеччини полетіла також його дружина Юлія.

За словами Ярмиш, політика повезли в аеропорт таємно, хоча раніше була домовленість, що в реанімобілі разом з ним будуть їхати його брат Олег та юрист ФБК Іван Жданов. 

На посадковій смузі, окрім російських та німецьких лікарів, перебували також співробітники служби безпеки аеропорта, транспортна поліція та журналісти «Росії-1» з камерою. 

Раніше лікарі не дозволяли транспортувати Навального, аргументуючи це тим, що його стан нестабільний. Пізніше вони все ж таки погодились на перевезення політика до іншої клініки. 

Літак із опозиціонером сяде в Берліні. 

Що передувало: Дружина Олексія Навального Юлія звернулася до Володимира Путіна з вимогою дозволити перевезення опозиціонера на лікування до Німеччини.

Передісторія: 

  • 20 серпня російський опозиційний політик Олексій Навальний потрапив до реанімації з отруєнням – йому стало зле в літаку на рейсі з Томська до Москви. Наразі він перебуває в комі, його підключили до апарату «штучного дихання».
  • За даними російських ЗМІ, лікарі поставили йому попередній діагноз – отруєння невстановленим психодиcлептиком. Водночас у лікарні не можуть підтвердити, що в нього отруєння.
  • «Лікарі роблять не те щоб усе можливе, лікарі реально займаються порятунком його життя», – заявив заступник головного лікаря.
  • У Кремлі заявили, що бажають Навальному «якнайшвидшого одужання» і готові в разі потреби організувати його перевезення на лікування за кордон.
  • Головний лікар омської лікарні назвав діагнозом Навального порушення обміну речовин. Там же заявили, що слідів отрути не знайшли. 

www.pravda.com.ua/news/2020/08/22/7263856/

(Visited 2 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *