Олег Сенцов сьогодні презентує новий роман на Суспільному

Олег Сенцов сьогодні презентує новий роман на Суспільному
 
Український кінорежисер, письменник Олег Сенцов презентуватиме свій роман «Другу також варто придбати» на фейсбук-сторінці UA:Культура.

Про це повідомляє пресслужба Суспільного.

«У четвер, 4 червня, о 20:00 Олег Сенцов презентуватиме свій роман «Другу також варто придбати» в прямому ефірі на фейсбук-сторінці UA: Культура», — ідеться в повідомленні

Олег Сенцов презентує новий роман на Суспільному

У четвер, 4 червня, о 20:00 Олег Сенцов презентуватиме свій роман «Другу також варто придбати» в прямому ефірі на фейсбук-сторінці UA: КУЛЬТУРА.

Онлайн-розмову з Олегом Сенцовим вестиме виконавчий продюсер телеканалу UA: КУЛЬТУРА Лук’ян Галкін.

Читайте також: Класика з безпечної дистанції — UA: КУЛЬТУРА покаже концерт Симфонічного оркестру Українського радіо

Апокаліптичний роман «Другу також варто придбати» Олег Сенцов написав, перебуваючи в ув’язненні в російській тюрмі. Він розповідає про вторгнення на Землю прибульців, котрі намагаються захистити людей від самих себе, диктуючи власні правила.

«Хто ж не мріє про щасливий контакт із позаземним розумом і не вірить, що вищий інтелект — однозначно добрий? Навіть якщо його представники схожі на ящірок і прагнуть навернути землян — заради їхнього ж спасіння — до природного життя, а їхні методи щодалі більше нагадують «аборигенам» найстрашніші моменти земної історії», — ідеться в анотації книжки.

Нагадаємо, днями Олег Сенцов став гостем прямого ефіру UA: Радіо Культура. Його розлоге інтерв’ю про те, як створювався новий роман — за посиланням.

corp.suspilne.media/newsdetails/2587

 

Як зазначається, онлайн-розмову з Олегом Сенцовим вестиме виконавчий продюсер телеканалу UA:Культура Лук’ян Галкін.

Апокаліптичний роман «Другу також варто придбати» Олег Сенцов написав у російській тюрмі. Він розповідає про вторгнення на Землю прибульців, котрі намагаються захистити людей від самих себе, диктуючи власні правила.

«Хто ж не мріє про щасливий контакт із позаземним розумом і не вірить, що вищий інтелект — однозначно добрий? Навіть якщо його представники схожі на ящірок і прагнуть навернути землян — заради їхнього ж спасіння — до природного життя, а їхні методи щодалі більше нагадують «аборигенам» найстрашніші моменти земної історії», — ідеться в анотації до книжки.

Як повідомляв Укрінформ, роман Олега Сенцова «Другу також варто придбати» вийшов всередині травня 2020 року. Як і дві попередні книги Сенцова – «Жизня» та «Маркетер», – новий твір вийшов у «Видавництві Старого Лева» та доступний двома мовами: українською (в перекладі Сергія Осоки) та російською (в електронному варіанті).

www.ukrinform.ua/rubric-culture/3039061-oleg-sencov-sogodni-prezentue-novij-roman-na-suspilnomu.html

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *