Визначилась нова дата поєдинку між Олександром Усиком і Тайсоном Ф’юрі. Бій відбудеться 18 травня 2024 року, повідомляє промоутерська компанія британця Queensberry Promotions.
Місце проведення поєдинку не змінилось — він пройде у саудівському Ер-Ріяді.
Усик і Ф’юрі боротимуться за звання абсолютного чемпіона — першого у надважкій вазі з 1999 року.
Бій Усик — Ф’юрі за чотири основних титули у надважкій вазі намагаються організувати з 2022 року. На початку минулого року сторони не зуміли погодити умови зустрічі, але врешті дійшли згоди та підписали окремі контракти у вересні.
Чемпіонський поєдинок відтак планували на грудень. Згодом він був відкладений після складної перемоги Ф’юрі над Франсісом Нганну наприкінці жовтня і мав відбутись 17 лютого. Однак британець отримав розсічення над оком під час спарингу і оголосив, що не зможе боксувати.
Представники Усика, за даними ЗМІ, намагалися знайти Олександру нового суперника на 17 лютого. Зокрема, про готовність боксувати з українцем заявив обов’язковий претендент за лінією IBF, непереможений Філіп Хргович.
Утім, у підсумку організатори перенесли увесь вечір боксу 17 лютого на три місяці.
https://suspilne.media/sport/676462-viznacilas-nova-data-poedinku-miz-oleksandrom-usikom-i-tajsonom-furi/