Офіційно. Сорочинський ярмарок-2020 не відбудеться!

 

https://yarmarok.in.ua/images/2020/07/03/xpress-anons.jpg.pagespeed.ic.gZVUKUpGlZ.webp

 

ВПЕРШЕ ЗА СВОЮ ІСТОРІЮ
НАЦІОНАЛЬНИЙ СОРОЧИНСЬКИЙ ЯРМАРОК — 2020
НЕ ВІДБУДЕТЬСЯ!

Організатор Національного Сорочинського ярмарку — ТОВ «Сорочинський ярмарок» інформує потенційних учасників та гостей про те, що нами прийнято рішення про не проведення цьогорічного Сорочинського ярмарку саме в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області !

Не зважаючи на те, що епідемічна ситуація в Україні із захворюваністю на covid-19 стабілізована, карантинні обмеження знімаються, працюють найбільші оптові ринки, а на серпень дозволено проведення масштабних виставок в Україні та заходів на Полтавщині, політика подвійних стандартів щодо Національного Сорочинського ярмарку продовжується і тому ми не можемо піддавати можливій небезпеці тих, хто любить ярмарок і приїздить на нього, людей, яких ми також любимо та поважаємо.

До того ж, ми не дозволимо окремим деструктивним силам, що розпочали збір підписів проти проведення ярмарку та планують повторення подій «новосанжарського синдрому» в селі Великі Сорочинці, зашкодити іміджу заходу, який має багатовікову історію і який наше товариство готує і проводить з 1999 року.

Ми не можемо допустити будь-яких проявів зневаги до наших учасників і гостей, які два десятки років підтримували нас, відвідували ярмарок, брали у ньому участь — тим самим згуртовували Україну навколо її історії, культури і традицій, а багатьом з них саме ярмарок давав можливість годувати свої родини.

Любимо і дуже вдячні, але не можемо інакше!

Прес-служба
ТОВ «Сорочинський ярмарок»

yarmarok.in.ua/about/news/107-pres-anons-natsionalnogo-sorochinskogo-yarmarku-2020

 

https://yarmarok.in.ua/images/2020/07/13/xni_2020.JPG.pagespeed.ic.1X5VrwqpE_.webp

ШАНОВНІ НАШІ УЧАСНИКИ!

Організатор Національного Сорочинського ярмарку — ТОВ «Сорочинський ярмарок» повідомляє, що Національний Сорочинський ярмарок у 2020 році в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області проходити не буде!

За довідками та роз’ясненнями звертайтесьна нашу електронну адресу:  sorochiny@ukr.net , телефони +38(0532) 50-82-11, +38(095) 723-20-41.

З повагою ТОВ «Сорочинський ярмарок»

Офіційний сайт      yarmarok.in.ua/about/news/106-pochinaetsya-prijom-zayavok-z-07-07-2020-roku

(Visited 2 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *