Официально. Завтра в сборной Украины будут проведены дополнительные ПЦР-тесты

Только что поступила информация от местных властей Люцерна и организаторов матча Лиги наций УЕФА, что сборная Украины может готовиться к предматчевой тренировке, которая, как было запланировано ранее, начнется сегодня в 19:00 по киевскому времени.

https://uaf.ua/photos/zbirna/2020/%D0%BB%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BF%D0%B0%D0%B4-2020/%D1%82%D0%B0%D1%81%D0%BE%D1%82%D1%82%D1%96-%D1%85%D0%B0%D1%80%D0%B0%D1%82%D1%96%D0%BD-min.JPG

Щойно надійшла інформація від місцевої влади Люцерна та організаторів матчу Ліги націй УЄФА, що національна команда України може готуватися до передматчевого тренування, яке, як і було заплановано раніше, розпочнеться сьогодні о 19.00 за київським часом.

При цьому гравці мають прибути на стадіон «Свісспорарена» уже перевдягненими у тренувальну форму й зі своїми бутсами в руках. Нагадаємо, що зазвичай футболісти готуються до офіційного тренування, перевдягаючись у роздягальні стадіону. Цього разу вони лише взують свої бутси перед газоном і розпочнуть розминку, а потім і передігрове заняття.

Перед цим відбудеться прес-конференція головного тренера національної команди Андрія Шевченка в режимі онлайн (початок — о 18.30).

У зв’язку з появою нових інфікованих гравців сьогодні ввечері або завтра вранці в таборі синьо-жовтих буде проведено додаткові ПЛР-тести, після отримання яких буде ухвалено остаточне рішення щодо проведення матчу.

Тим часом троє гравців, викликаних із молодіжної команди — Сергій Булеца, Олександр Назаренко та Георгій Судаков, — отримавши негативні результати своїх ранкових досліджень на наявність коронавірусу, уже вилетіли регулярним рейсом із Києва до Цюриха.

Олександр Гливинський, прес-аташе національної збірної України

Официальный сайт УАФ

uaf.ua/article/40729

 

 

 

(Visited 4 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *