Официально. Андрей Шевченко продлил контракт со сборной Украины (обновлено)

https://pbs.twimg.com/media/EZ6DMu0XsAAqSqy?format=jpg&name=small

(twitter.com/profootballukr/status)

Главный тренер сборной Украины Андрей Шевченко продлит контракт с УАФ. Об этом сегодня было сообщено во Львове на брифинге по итогам Конгресса Ассоциации.

За підсумками XXIII Конгресу Української асоціації футболу, що відбувся сьогодні у Львові, було проведено брифінг, на якому, зокрема, президент УАФ Андрій Павелко повідомив важливі новини та відповів на запитання представників ЗМІ:

— Радий вітати всіх у Львові, де рік тому національною збірною України було здобуто історичну перемогу над Сербією. Сьогодні відбувся історичний, перший Конгрес УАФ у місті Лева. Зараз наш футбол переживає важкі часи, але наше завдання в цій ситуації — зробити все можливе, щоб повернути вболівальників на стадіони. Ситуація, яка склалася у ФК «Карпати», підтверджує, що боротьба з пандемією ще не завершена. Але я впевнений, що рішення, які були ухвалені сьогодні, сприятимуть майбутнім перемогам українського футболу. Зокрема, хочу повідомити, що Виконком УАФ щойно проголосував за продовження контракту з головним тренером збірної України Андрієм Шевченком та його штабом до 31 грудня 2022 року (uaf.ua/article/39434)

 

Андрей Шевченко (фото: reuters.com)
 

Главному тренеру официально предложено пролонгировать соглашение до 31 декабря 2022 года, то есть он сможет не только возглавлять команду на перенесенном Евро-2020, но и пройти с ней следующий отборочный цикл.

О судьбе контрактов с членами тренерского штаба Андрея Николаевича пока не сообщалось.

Напомним, Шевченко пришел в сборную Украины перед финальным турниром Евро-2016 в качестве ассистента Михаила Фоменко, которого официально сменил на посту главного тренера 15 июля 2016 года. Осенью 2018 года «сине-желтые» под руководством Шевченко выиграли группу дивизиона «В» Лиги наций, а через год выиграли отборочную группу Евро-2020 и пробились в финальную часть турнира.

dynamo.kiev.ua/news/346768-ofitsialno-andrej-shevchenko-prodlil-kontrakt-so-sbornoj-ukrainyi

 
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *