Однині воєдино! У Запорізькому Січовому колегіумі до Дня Соборності провели коло-флешмоб та історичний квест

Однині воєдино! У Запорізькому Січовому колегіумі до Дня Соборності провели коло-флешмоб та історичний квест

Що для нас сьогодні означає день Соборності України? Над цим питанням 22 січня 2020 року замислювалися вихованці Запорізького Січового колегіуму разом зі своїми викладачами.

Ранок в комунальному закладі «Запорізька спеціалізована школа-інтернат II – III ступенів «Січовий колегіум» Запорізької обласної ради розпочався з урочистого козацького кола-флешмоба «Однині воєдино!». Колегіанти утворили живий ланцюг з жовто-блакитних прапорів, заспівавши державний гімн. У своєму вітальному слові директор закладу Валентина Єршова розповіла про реліквії, подаровані колегіуму відомими людьми, причетними до державотворення України своїми активними діями. Це – портрети Тараса Шевченка та Івана Франка, вишиті під час заслання в таборах і портрет президента Карпатської України Августіна Волошина від старійшини закарпатоукраїнської літератури Олександра Сливки.

Учні 5-6 класів у світлиці школи створили свій флешмоб, заповнивши карту України маленькими сердечками, на яких написали ключові слова до поняття «Соборність».

Зразковий гурт «Березіль» Січового колегіуму в цей день взяв участь в Обласному уроці мужності.

А здобувачі освіти 7-8 класів виявили свою кмітливість та знання з історії Української держави під час історичних квестів «Одна єдина».

(Visited 18 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *