Одеський припортовий завод запрацює з 1 лютого

ПАТ «Одеський припортовий завод» (ОПЗ) запуститься 1 лютого, постачання сировини забезпечить за давальницькою схемою компанія «Енергетичний еквівалент». Про це повідомив перший заступник генерального директора ОПЗ Микола Щуріков, пише «Укрінформ».

https://static.ukrinform.com/photos/2018_05/thumb_files/630_360_1526052043-5731.jpg

Одеський припортовий завод запуститься 1 лютого, постачання сировини забезпечить за давальницькою схемою компанія “Енергетичний еквівалент”.

Про це повідомив 18 січня кореспонденту Укрінформу перший заступник генерального директора ПАТ “Одеський припортовий завод” Микола Щуріков.

“Дирекція припортового заводу уклала договір з компанією “Енергетичний еквівалент”, що позиціонує себе на ринку як постачальник імпортного газу, на постачання сировини для запуску нашого підприємства. Наразі “Енергетичний еквівалент” формує запаси газу для ОПЗ: планується, що 24 січня компанія здійснить оплату за переробку сировини, а 25 січня номінуватиме газ для роботи нашого заводу в лютому”, – зазначив Щуріков.

Запустити агрегати з випуску аміаку і карбаміду планується 1 лютого, уточнив перший заступник директора ОПЗ.

Згідно з договірними зобов’язаннями, компанія “Енергетичний еквівалент” забезпечить завод сировиною для виконання 4-місячної виробничої програми.

За деякими даними, компанія «Енергетичний еквівалент» готова транспортувати готову продукцію українським споживачам, оскільки має в своєму розпорядженні залізничний парк.
https://www.ukrinform.ua/rubric-economy/2622592-odeskij-priportovij-zapracue-1-lutogo-postacalnik-sirovini-e.html?fbclid=IwAR2yriuitiCVCc6urKXbzGIKnSeIoTGLAkJheTxaGoI81qruYLIKUeNiZRo
https://agronews.ua/node/112969
(Visited 5 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *