Обласний лабораторний центр: Ситуація з поширенням коронавірусної інфекції в Запорізькій області залишається контрольованою

Обласний лабораторний центр: Ситуація з поширенням коронавірусної інфекції в Запорізькій області залишається контрольованою

Такі дані в студії Медіа-центру обласної ради оприлюднила завідувач відділення організації епіддосліджень ДУ «Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України» Марина Колерова.

Станом на 10.00 23 березня у Запорізькій області  не зафіксовано  жодного підтвердженого випадку на COVID-19.  При цьому протягом вихідних встановлено підозру на захворювання ще у 15 мешканців області. Таким чином, за звітний період в області зареєстровано 24 підозрілих випадки, в 7 з них діагноз не підтвердився, по 17 іншим випадкам матеріали знаходяться на дослідженні у вірусологічної референс-лабораторії ДУ «Центр громадського здоров’я». Всі хворі ізольовані (госпіталізовані), їм надається необхідна медична допомога.

В Україні ж за добу зареєстровано 26 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19. Всього станом на ранок 23 березня в Україні зареєстровано 73 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. За цей час  до Центру надійшло 114 повідомлень про підозру на COVID-19.

Марина Колерова також нагадала про основні заходи профілактики COVID-19:

-обмежити  відвідування місць скупчення людей;

-якщо є така можливість не користуватися громадським транспортом;

— у громадських місцях користуватися масками;

-ретельно мити руки;

-при появі симптомів ГРВІ залишатися вдома, подзвонити сімейному лікарю, а при погіршенні самопочуття ( температура, сухий кашель та задуха) викликати швидку допомогу.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

(Visited 44 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *