Обласний центр зайнятості продовжує надавати послуги шукачам роботи

Обласний центр зайнятості продовжує надавати послуги шукачам роботи

В умовах запровадженого карантину, який спрямований на запобігання поширенню коронавірусної інфекції (COVID-19), обласний центр зайнятості продовжує надавати послуги шукачам роботи, надаючи при цьому перевагу дистанційним формам роботи.

Протягом першої декади квітня Запорізьким обласним центром зайнятості зареєстровано 3416 громадян, які знаходяться в пошуку роботи. І, хоча, кількість вакансій дещо скоротилась (з 1 по 10 квітня роботодавці надали 798 вакансій), все ж таки роботу знайти можливо. Так, у квітні за направленням обласного центру зайнятості працевлаштувались 1279 осіб.

Нагадуємо, фахівці спростили процедуру подання документів до центрів зайнятості. Відтепер потрібно заповнити лише дві заяви – про надання статусу безробітного та призначення допомоги по безробіттю. Бланки знаходяться за посиланням: https://is.gd/6wW4ph та https://is.gd/o8O5Cg.
Як і раніше, заяви можна подавати у два способи: на електронну пошту центру зайнятості, де вам зручно обслуговуватися, або через скриньку для кореспонденції безпосередньо в центрі зайнятості.

Чекайте відповідь від центру зайнятості щодо ухваленого рішення. Далі тримайте зв’язок із вашим кар’єрним радником.

Фахівці Центру нагадують, що у заявах мають бути вказані актуальні номери телефонів та поштові скриньки, а надсилати документи потрібно впродовж дня (з понеділка по п’ятницю) у робочі години.

(Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА)

(Visited 13 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *