Обласна влада запрошує відсвяткувати Різдво-2020

Як і кожного року, обласна влада та заклади культури у рамках Новорічно-різдвяного фестивалю підготували чимало цікавих подій та сюрпризів для  запоріжців та гостей нашого краю.

– У новорічну ніч на площу Фестивальну завітали тисячі людей, які танцювали, співали, вітали один одного зі святом. Музична відеопрограма була представлена веселою дискотекою, на сцені лунала запальна музика, всіх розважав калейдоскоп яскравих новорічних відеокомпозицій. Запоріжці зустрічали свято в центрі міста цілими сім’ями, в яскравих карнавальних костюмах. Для гостей фестивалю також працювало «Різдвяне містечко», ілюмінація, святковий ярмарок сувенірів та смаколиків, яскраві фотозони й багато іншого. Великою популярністю користувалася й ковзанка. Останні секунди 2019 року гості  хором відраховували разом із ведучим на головній сцені. Яскравим моментом став новорічний салют. Нагадаю, святкові концерти Новорічно-різдвяного фестивалю тривають з 3 грудня, — повідомив директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Владислав Мороко.

Вже першого січня велику розважальну програму для запоріжців і гостей  підготувала Рада християнських церков. Дітей та їхніх батьків веселили аніматори, які організовували веселі ігри й танці. Родзинкою стало вогняне шоу перед головною сценою.

Нагадуємо, заходи Новорічно-різдвяного фестивалю, який цього року став сімейним, тривають:

  • 6 січня 2020 року на пл. Фестивальній з 17.00 до 19.00 – різдвяна святкова програма «Christmas in ZP», яку готує Рада християнських церков;
  • 7 січня з 12.00 до 15.00 – святкування «Козацького Різдва» за участю вихованців Всеукраїнської федерації «Спас». Також відбудуться змагання, парад вертепів, показові виступи, бої «лава на лаву». О 16.00 Рада християнських церков запрошує на спільну молитву всіх конфесій.

На пл. Фестивальній запоріжців та гостей радо зустрічають ялинка висотою 25 метрів, «Різдвяне містечко», вертеп, святкова ілюмінація, ковзанка розміром 41 на 24 метри, ярмарок.

Обласна влада запрошує відсвяткувати Різдво-2020 весело та дружно.

(Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю)

(Visited 14 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *