Новый сезон на Арабатской стрелке: чем будут привлекать туристов

На Херсонщине, на Арабатской стрелке,  в мае планируют дать старт новому курортному сезону открытием туристического информационного центра.

Об этом заявил председатель Счастливцевский сельсовета Виктор Плохушко, сообщает Zruchno.Travel .

Фото: twitter.com/rumit19851
Літній сезон на Арабатці стартує відкриттям ТІЦ

На території стародавнього кургану на Арабатській стрілці, який в даний час вивчають археологи, планується побудувати музей.

Туристичний інформаційний центр планується відкрити на Арабатській стрілці в травні 2019 року. Як розповів в інтерв’ю Zruchno.Travel голова Щасливцевської сільради Віктор Плохушко, ця подія стане стартом сезону на всій Арабатській стрілці.

«Відкриття плануємо на першу половину травня. Головне, для чого відкривається ТІЦ, – це надання інформації про туристичне життя регіону. Турист безкоштовно зможе отримати мапу місцевості з туристичними об’єктами, а також рекламу місць розміщення, які працюють офіційно. Крім того, можна буде поспілкуватися з працівниками ТІЦ, які особисто відповідатимуть туристу на його питання. Плюс там можна буде придбати сувенірну продукцію, а також провести час в комфортній зоні відпочинку», – уточнив Плохушко.

За його словами, в цьому році місцева влада планує реалізувати різноманітні інфраструктурні проекти, в тому числі на Арабатській стрілці будуть встановлені інформаційні стенди, а пляжі зроблять доступнішими.

«Раніше пожежна машина могла до нас приїхати тільки з Генічеська. Тепер ми побудували і обладнали власну пожежну частину (в штат набрали 10 працівників), а в лютому відкрили фельдшерсько-акушерський пункт. Спеціально побудували двоповерховий будинок, де з часом будуть й інші лікарі основних напрямків. Все обладнання було закуплене за кошти громади. До літа на центральному пляжі в Щасливцевому та Генічеській Гірці плануємо створити інклюзивний пляж, де будуть дерев’яні настили для пересування на колясках по піску, адаптовані роздягальні (зараз на Арабатській стрілці такого немає)», – уточнив Плохушко.

Також на території стародавнього кургану на Арабатській стрілці, який в даний час вивчають археологи, планується побудувати музей.

«Ми виділили на це кошти і провели офіційні розкопки, які плануємо закінчити в 2019 році. Як виявилося, на нашій території є багато поховань. У нас, наприклад, знайшли єдине в світі поховання людини, обкладене скелетами диких качок. У травні експедиція відновиться. Вивчення курганів – це відмінний варіант для активного проведення дозвілля. Плануємо його відновити, впорядкувати прилеглу територію, встановити скіфських баб, а в майбутньому, звичайно, побудувати власний музей, щоб туристи теж могли вивчити нашу історію», – додав Плохушко.

zruchno.travel/News/New/3661?lang=ua

 

(Visited 22 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *