Норвегия запретила высадку с больших круизных лайнеров в своих портах

 

Норвегия запретила высадку с больших круизных лайнеров в своих портах

Норвегия запретила высадку с больших круизных лайнеров в своих портах
 
Норвегия запретила останавливаться в своих портах лайнерам с более чем сотней пассажиров на борту.

Об этом заявил министр здравоохранения Норвегии Бент Хьойе, передает Укринформ со ссылкой на DW.

Після того, як на одному норвезькому круїзному лайнері виявили понад 40 інфікованих на коронавірус, влада країни заборонила висаджуватися у своїх портах пасажирам і членам екіпажу великих суден.

 
Круїзний лайнер MS Roald Amundsen Круїзний лайнер MS Roald Amundsen

Норвегія заборонила зупинятись в своїх портах лайнерам з понад сотнею пасажирів на борту, заявив у понеділок, 3 серпня, міністр охорони здоров’я країни Бент Хьойє. Ця заборона діятиме протягом двох тижнів та не стосуватиметься міжнародних та внутрішніх поромів.

Це рішення ухвалили після спалаху коронавірусу на борту круїзного лайнера MS Roald Amundsen компанії Hurtigruten, де інфікувалось щонайменше п’ять пасажирів та 36 членів екіпажу. Зараз вони перебувають у лікарні міста Тромсе, де також стоїть лайнер. Влада міста закликала усіх, хто перебував на борту корабля чи контактував з пасажирами та членами екіпажу, зв’язатися з лікарнями.

 

У відомстві з охорони здоров’я побоюються, що вірус міг бути рознесений з лайнера в десятках міст та сіл уздовж західного узбережжя Норвегії. Загалом могли бути зачеплені 69 населених пунктів, передає агенція новин NTB.

Круїзна компанія Hurtigruten була однією з перших, яка відновила плавання під час пандемії. «Попередня оцінка показує, що стався збій в кількох наших внутрішніх процедурах», — заявив генеральний директор Hurtigruten Даніель Скілдам. Компанія на невизначений строк зупинила роботу своїх трьох круїзних лайнерів. Поліція Норвегії заявила, що розпочне розслідування цього випадку.

www.ukrinform.ru/rubric-world/3075208-norvegia-zapretila-vysadku-s-bolsih-kruiznyh-lajnerov-v-svoih-portah.html

(Visited 1 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *