Начальник полиции Запорожской области встретился с общественностью

Начальник полиции Запорожской области встретился с общественностью

Как сообщает пресс-служба регионального главка Нацполции,

25 серпня за ініціативи начальника ГУНП в Запорізькій області Миколи Лушпієнко, відбулася зустріч з керівниками громадських організацій, активістами та представниками засобів масової інформації, під час якої були обговорені спільні заходи з протидії розповсюдження наркотичних засобів на території Запорізької  області. Керівник поліції області звернув увагу присутніх на те, що правоохоронці виконують свої завдання по боротьбі з наркозлочинністю, однак значні позитивні зрушення у цьому напрямку можливі за підтримки, допомоги та довіри всієї спільноти.

На заході були присутні представники більше 20 громадських організацій регіону, заступник начальника Управління прокуратури Запорізької області, керівник Управління боротьби з наркозлочинністю в Запорізькій області та Управління кіберзлочинності, керівники міських територіальних підрозділів поліції.  Начальники обласних відділів поліції взяли участь в обговоренні в режимі відеоселектору.

В своїй промові начальник Головного управління Національної поліції зазначив, що за оцінками фахівців, зараз у Запорізькій області на обліку знаходиться  близько 9200 наркозалежних осіб. І це тільки офіційна статистика. Наркоманія супроводжує різні форми злочинності, тому що, по-перше, з метою отримання наркотиків залежні особи вчиняють тяжкі й особливо тяжкі корисливо-насильницькі злочини. По-друге, наркомани часто чинять злочин під безпосереднім впливом наркотиків на психіку.

Враховуючи рівень проблеми на території області, керівництвом Запорізької поліції розроблено додатковий план дій щодо активної протидії цьому явищу та злочинам, пов’язаним з незаконним обігом наркотиків.

«Проте, без допомоги громадськості запровадити ефективні заходи набагато складніше. Тільки спільні зусилля громадян, активістів, громадських організацій та підтримка засобів масової інформації призведуть до позитивних змін. Зустріч у такому форматі перша, але дуже важлива! Дякую всім присутнім за активну позицію, за те, що вказуєте на проблемі місця, надаєте інформацію, організовуєте громадський контроль», — зазначив Микола Лушпієнко.

«Люди хочуть безпечного життя, а Україна потребує здорової нації. Тому треба піднімати «планку» у роботі і підвищувати не статистичні данні, а безпеку жителів Запорізької області,» — зазначив керівник Запорізької поліції.

«Люди хочуть безпечного життя, а Україна потребує здорової нації. Тому треба піднімати «планку» у роботі і підвищувати не статистичні данні, а безпеку жителів Запорізької області,» — зазначив керівник Запорізької поліції.

Сергій Величко, представник територіальної громади міста Запоріжжя подякував керівництву запорізької поліції за відкритість та готовність до співпраці і в якості прикладу ефективної взаємодії поліції з громадськими активістами навів ліквідацію наливайки в Хортицьком районі Запоріжжя.

Представник благодійного фонду «Все можливо» Олена Овсяннікова підкреслила, що  соціальну проблему наркоманії  можна вирішувати  спільними зусиллями і закликала впроваджувати замісну терапію для наркозалежних осіб. Як представник Мелітопольського регіону, вона зазначила, що на теперішній час їх фонд ефективно застосовує таку програму, зараз її проходить 120 наркозалежних осіб.

Артем Степаненко, представник організації «Запорізький центр здоров’я молоді» виступив з пропозицією створити робочу координаційну раду з питань протидії та профілактики незаконного обігу наркотиків.  Рада, до якої запрошуються  представники  всіх громадських організацій Запорізької області,  збиратиметься на регулярний основі для обговорення напрацювань чи проблем в цій сфері.

Олександр Аганін, керівник громадської організації «Миротворець» подякував начальнику Запорізької поліції за підібрану команду професіоналів і готовність до співпраці.    «Ми, зі свого боку, всіляко готові підтримувати поліцію».

Також, присутнім представився новопризначений керівник Управління боротьби з наркозлочинністю в Запорізькій області. Він зазначив, що вважає доцільним модернізувати роботу цього підрозділу і долучити громадськість до спільних заходів. Керівник підрозділу запропонував присутнім обмінятися контактами і виказав готовність вислухати від активістів конструктивні пропозиції.

Результатом зустрічі стало рішення  про створення найближчим часом робочої групи, до якої  також запросити представників обласної влади, в тому числі з питань медицини та освіти. Висловлені на зустрічі пропозиції будуть узагальнені та враховані під час планування заходів.

 

 

(Visited 161 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *