На запорізьких шляхах монтують дві системи зважування в русі

На запорізьких шляхах монтують дві системи зважування в русі

Днями фахівці почали монтаж двох комплексів WiM у Запорізькій області на автодорозі Н-08: один у Комишувасі (в напрямку Маріуполя) та другий поблизу села Лукашеве (в напрямку Дніпра). Про це повідомляє прес-центр Служби автомобільних доріг у Запорізькій області

WiM — Weigh in Motion — системи зважування у русі, яка без зупинки транспортних засобів збирає дані про вагу ТЗ, його габарити, кількість осей та навантаженість на вісь.

Комплекси включають в себе набір датчиків, які вмонтовані в асфальт та призначені для визначення ваги машини, кількості осей, навантаження на кожну вісь, габарити транспорту, а також металеву рамку, обладнану камерами фото- відеофіксації, які визначають швидкість транспорту та здатні розпізнавати номери машин.

WIM мають свої сервери, з’єднання з інтернетом, що дозволяє в автоматичному режимі збирати інформацію про ТЗ, визначенні порушення, формувати офіційний документ та передавати його до поліції та Укртрансбезпеки.

Такі системи використовуються в Європі, їх активно починають впроваджувати в Україні. Вони допоможуть контролювати навантаженість транспортних засобів та викорінити проблему перевантажу, що відобразиться на збереженні якісного стану доріг.

(Visited 12 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *