На Запоріжжі виявили дві заправки, що працювали без дозвільних документів

На Запоріжжі виявили дві заправки, що працювали без дозвільних документів

За процесуального керівництва прокуратури Запорізької області, слідчими СУ ФР ГУ ДФС у Запорізькій області спільно з оперативними співробітниками ДФС у Запорізькій області, із залученням ряду необхідних спеціалістів,  15 січня 2020 року на підставі ухвал слідчих суддів проведено 2 обшуки на двох автозаправних станціях на території Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області, які здійснювали реалізацію автомобільного скрапленого газу.

В ході обшуків встановлено відсутність на АЗС дозвільних документів необхідних для здійснення господарської діяльності із зберігання та роздрібного продажу скрапленого газу. Обладнання, яке використовувалось для здійснення вказаної діяльності вилучено, в тому числі шляхом демонтажу з місць незаконного розташування. Всього вилучено товарно-матеріальних цінностей  на загальну суму приблизно 3 млн.гривень.

Наразі вживаються заходи для встановлення осіб причетних до незаконної діяльності.

Досудове розслідування триває. Попередня кваліфікація правопорушення – ч.1 ст.204 КК України (обіг незаконно виготовлених підакцизних товарів) та ч.1 ст.272 КК України (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою).

(Пресслужба прокуратури Запорізької області)

(Visited 66 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *