На Запоріжжі в приватній теплиці викрили "конопляну плантацію"

На Запоріжжі в приватній теплиці викрили "конопляну плантацію"

Запорізькою обласною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному  провадженні за фактом незаконного вирощування та зберігання конопель мешканцем м.Мелітополь за місцем свого проживання.

У ході проведення санкціонованого обшуку у домоволодінні місцевого мешканця, раніше засудженого за скоєння злочинів, пов’язаних з незаконним обігом наркотичних речовин,  оперативники служби безпеки України виявили теплицю, спеціально відведену для вирощування наркозілля. На її території чоловік вирощував елітні сорти канабісу за якими ретельно доглядав. Плантація була обладнана системою освітлення, обігріву та крапельного зрошування. Отриманий «врожай» наркоділок збував на території регіону.

Під час обшуків за адресою фігуранта провадження, правоохоронці виявили наркомісткі рослини, ціна яких після переробки становить понад півтора мільйони гривень за цінами чорного ринку.

Наразі у вказаному кримінальному провадженні призначені відповідні судові експертизи та проводяться слідчі (розшукові) дії, направлені на повне, об’єктивне та всебічне розслідування кримінального проступку, притягнення винних осіб до кримінальної відповідальності.

(Пресслужба Запорізької обласної прокуратури)

(Visited 1 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *