На Запоріжжі судитимуть правоохоронців за тиск на рибопереробні підприємства

За процесуального керівництва прокуратури Запорізької області слідчими ТУ ДБР у м.Мелітополі, скеровано до суду обвинувальний акт за ч.ч. 1,2 ст. 364 КК України  відносно злочинної групи з числа працівників управління ГУНП в Запорізькій області, які, зловживаючи своїм службовим становищем, розробили схему системного тиску на комерційні підприємства з вилову водних біоресурсів.

Слідством встановлено, що правоохоронці на підставі недостовірної інформації звертались до суду з клопотаннями про проведення обшуків, під час яких вилучали на рибопереробних підприємствах рибу та іншу продукцію категорії біоресурсів морських та річкових акваторій області, надалі ж привласнювали їх через підконтрольні підприємства, яким віддавали вилучене на «переробку». В результаті незаконних дій правоохоронців, суб’єктам господарювання  завдано збитків на суму понад 1,1 млн гривень.

Наразі досудове слідство завершене. Крапку у цьому питанні поставить суд. Фігурантам провадження  загрожує покарання від 3 до 6 років позбавлення волі.

(Прес-служба прокуратури Запорізької області)

(Visited 3 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *