На Запоріжжі судитимуть організаторів підпільного цеху з виготовлення алкоголю

Прокуратурою Запорізької області скеровано до суду обвинувальний акт відносно організованої злочинної групи за ч. 3 ст. 28 ч. ч. 1, 2 ст. 204 КК України.

Кримінальне провадження було відкрито за фактом виготовлення та збуту незаконно виготовлених алкогольних напоїв організованою злочинною групою, досудове розслідування в якому здійснювалось СУ ФР ГУ ДФС в області.

Підпільний цех по виготовленню алкоголю знаходився в приватному домоволодінні. Зберігали сурогат в тому ж будинку, а реалізація відбувалась через роздрібну мережу так званих торгівельних  точок. Сурогат видавали за елітний алкоголь з лімітованої серії Duty Free.

Слідство встановило, що троє мешканців обласного центру займалися незаконним горілчаним бізнесом на протязі 2018-2019 років. Кошти, отримані від злочинної діяльності, використовували на особисті потреби та забезпечення подальшої протиправної діяльності.

Під час обшуків у горе-підприємців вилучено більше 200 літрів спирту, понад 500 літрів розфасованого фальсифікату та обладнання для масового виробництва алкогольних напоїв.

Наразі, обвинувальний акт проти фігурантів провадження  скеровано до суду. Членам організованої злочинної групи загрожує до 5 років позбавлення волі.

(Прес-служба прокуратури Запорізької області)

(Visited 8 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *