На Запоріжжі судитимуть організатора замовного вбивства – співробітника поліції

Прокуратура Запорізької області затвердила і направила до суду обвинувальний акт стосовно організатора умисного вбивства – старшого лейтенанта Національної поліції України та двох цивільних осіб, які підозрюються у причетності до цієї справи.

Зловмисникам висунуто обвинувачення в організації умисного вбивства на замовлення групою осіб. (ч.2 ст. 15, ч.3 ст. 27, п.п. 6,11,12 ч.2 ст. 115 КК України).

У ході досудового розслідування встановлено, що старший лейтенант Національної поліції України на замовлення іноземного громадянина організовував вбивство представника однієї з національних діаспор у місті Запоріжжі. Життя людини оцінили в  4 тис доларів США.

Так за наслідками здійснення конфіденційного співробітництва слідчих Територіального управління ДБР, розташованого у м.Мелітополі, оперативного супроводу СБУ в Запорізькій області з «псевдо-кілером»  інсценовано вбивство.

Після чого, під час передачі частини суми винагороди – 2 тис доларів США, поліцейського з його посередником було затримано. Обвинувачені очікуватимуть вироку під вартою без можливості внесення застави. У разі доведення вини, обвинуваченим загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 10 до 15 років або довічним позбавленням волі, з конфіскацією майна.

(Прес-служба прокуратури Запорізької області)

 

(Visited 4 times, 1 visits today)