На Запоріжжі проводять підготовку до осінньої висадки дерев

На Запоріжжі проводять підготовку до осінньої висадки дерев

Як повідомляє ЗАПОРІЗЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА, протягом 2020 року лісогосподарськими підприємствами області заплановано створення 443 га лісових культур, усі шляхом лісорозведення. Весною створено лісових культур на площі 72,3 га: ДП «Пологівське ЛМГ» – 52 га та ДП «Мелітопольський лісгосп» – 20,3 га (16 % від плану року, в т. ч. 70,3 га за кошти з державного бюджету та 2 га за власні кошти).
До кінця осені 2020 року буде висаджено ще 370,7 га: 300 га за кошти обласного бюджету та 69,7 га – кошти державного бюджету, 1 га – власні кошти підприємства.
У 2020 році лісогосподарськими підприємствами області заплановано здійснення догляду за лісовими культурами на площі 3545 га, з них 25 га – лісовідновлення та 3520 га – лісорозведення.
План доповнення раніше створених лісових культур на 2020 рік складає 204 га, з них лісовідновлення – 4 га за власні кошти підприємств та лісорозведення – 200 га за рахунок державного бюджету.
Обробіток ґрунту під культури наступного року (лісорозведення) заплановано на площі 70 га по 2 підприємствам: ДП «Мелітопольський лісгосп» – 20 га та ДП «Пологівське ЛМГ» – 50 га.
Подальше, виконання Програми розвитку лісового фонду Запорізької області дасть змогу створити умови для:
• досягнення оптимальних показників рівня лісистості Запорізької області шляхом створення в максимально короткі строки нових насаджень найбільш економічно та екологічно доцільними способами і технологіями;
• підвищення водозахисних, ґрунтозахисних, санітарно-гігієнічних, інших корисних властивостей лісів і захисних лісових насаджень;
• поліпшення якісного складу лісів, підвищення їх продуктивності і біологічної стійкості.

(Visited 4 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *