На Запоріжжі посадовців Служби автомобільних доріг відсторонили від займаних посад за розтрату бюджетних коштів

Запорізькою місцевою прокуратурою №1 здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні відносно посадових осіб Служби автомобільних доріг регіону, які у складі організованої злочинної групи упродовж 2018-2019 років затверджували документи, до яких були внесені неправдиві відомості щодо обсягів, якості та вартості виконаних будівельно-ремонтних робіт автомобільної дороги М-18 «Харків – Сімферополь».

Внаслідок цих дій посадові особи вказаного підприємства привласнили грошові кошти на загальну суму близько 7оо тис гривень, які були виділені на проведення будівельно-ремонтних робіт вказаної автомобільної дороги.

Під час проведення досудового розслідування  трьом посадовим особам Служби автомобільних доріг у Запорізькій області повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.5 ст.191 КК України (розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем вчинене в особливо великих розмірах, організованою групою).

Слідчим за погодженням з прокурором до суду подані клопотання про застосування до підозрюваних запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та відсторонення їх від займаних посад.

Судом першої інстанції відмовлено у задоволенні клопотання процесуального прокурора Запорізької місцевої прокуратури №1 про відсторонення підозрюваних від займаних посад, проте 18.06.2020 Запорізьким апеляційним судом, вказані рішення скасовані, апеляційні скарги процесуального прокурора задоволені та усіх трьох підозрюваних відсторонено від займаних посад.

(Пресслужба прокуратури Запорізької області)

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *