На Запоріжжі "пакунок малюка" за перший місяць 2020 року отримали 874 родини

На Запоріжжі "пакунок малюка" за перший місяць 2020 року отримали 874 родини

З 2018 року при виписці з пологового будинку батьки немовляти у якості першої соціальної допомоги отримують «пакунок малюка». Це одноразова допомога, яка включає найнеобхідніші речі для новонародженої дитини та матері. Про це нагадує Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької ОДА.

У так званий «бебі-бокс» входять 38 елементів. Зокрема, пелюшки, сорочечки, шапочки, пінетки, підгузки, ковдра, матрац, термометр, соска, пляшечка, олійка та присипка. Також у пакунку містяться  друковані матеріали для мами з інформацією про догляд за немовлям. З повним переліком можна ознайомитися тут.

За повідомленням Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, у Запорізькій області батьки новонароджених уже отримали 17155 бебі-боксів, з них 10281 – у 2019 році, а в першому місяці 2020 року видано 874 бокси.

Доставка  наборів відбувається регулярно та напряму до пологових будинків усіх районів. Не зареєстровано жодного випадку, коли новонароджений не отримав «пакунок малюка» у встановлений строк.

«Пакунок малюка» надається у пологових будинках як державної, так і приватної форми власності. Такий пакунок можуть отримувати мати, батько новонародженої дитини, а також батьки-усиновителі та патронатні родини.

Надання «пакунка малюка» жодним чином не впливає на отримання грошової виплати при народженні дитини. Це окрема додаткова допомога кожній дитині, яка народилася, а також ніяк не впливає на обчислення сукупного доходу родини, якщо вона подає документи до органів соцзахисту.

(Visited 28 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *