На Запоріжжі оголошено конкурс на здобуття премії імені Петра Ребра

На Запоріжжі оголошено конкурс на здобуття премії імені Петра Ребра

З шостого квітня 2020 року Департамент культури, туризму, національностей та релігій Запорізької облдержадміністрації розпочинає прийом творів на присудження обласної літературно-мистецької премії імені Петра Ребра. Про це повідомляється на сайті Запорізької ОДА.

Премія встановлюється у чотирьох номінаціях:

«Літературні твори» (художні твори різних жанрів, які були надруковані протягом останніх п’яти років) – 20 тис. гривень;

«Літературознавство і публіцистика» (літературознавчі, публіцистичні, журналістські праці, в яких досліджується або пропагується творчість Петра Ребра) – 15 тис. гривень;

«Виконавська майстерність» (виконання не менше двох творів Петра Ребра) – 10 тис. гривень;

«Початківець» (автор-початківець чи виконавець-початківець) – 5 тис. гривень.

Премія встановлюється для одного лауреата у кожній номінації та не підлягає розподілу між кількома претендентами в межах однієї номінації. Премія вдруге не присуджується особі, яка вже є її лауреатом.

Матеріали на здобуття премії подаються закладами та установами культури і мистецтва, навчальними закладами, громадськими організаціями шляхом висування претендентів; шляхом самовисування. Твори претендентів подаються та виконуються державною мовою. Прийом триватиме до 11 травня цього року.

У зв’язку з карантинними заходами, спричиненими гострою респіраторною хворобою COVID-19, усі матеріали на здобуття премії мають подаватися в електронному вигляді на адресу znadouk@gmail.com з подальшим дублювання у паперовому вигляді на адресу Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації: пр. Соборний, 164, м. Запоріжжя, 69107. Контактні телефони: (061) 239-03-62, (061) 239-04-11.

Повністю з текстом розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації «Про затвердження Положення про обласну літературно-мистецьку премію імені Петра Ребра» можна ознайомитися за посиланням: http://document.ua/pro-zatverdzhennja-polozhennja-pro-oblasnu-literaturno-miste-doc344212.html .

(Visited 37 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *