На Запоріжжі на перевізника складено 7 актів за відсутність документів

На Запоріжжі на перевізника складено 7 актів за відсутність документів

З 12 по 13 жовтня у Запорізькій області фахівці Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації та Управління Укртрансбезпеки провели моніторинг стану дотримання перевізниками габаритно-вагових норм під час зважування великовагового транспорту на вагах портових операторів на території Бердянського морського торговельного порту.

За результатами проведеного моніторингу було зафіксовано 5 транспортних засобів, зважених на вагах ДП «Бердянський морський торговельний порт» та 26 транспортних засобів, зважених на вагах ТОВ «Амбар Експорт БКВ». За результатами зважування порушень габаритно-вагових норм не виявлено.

Окремо фахівці Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури та фахівцями Управління Укртрансбезпеки провели моніторинг пасажирських перевезень на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування.

У Запоріжжі перевірено 20 автобусів. За результатами перевірок складено 8 актів, у яких зафіксовано надання послуг з перевезення пасажирів без оформлення документів (відсутність договору з організатором перевезень), з них 7 актів на ТОВ «БАСТУР».

(Visited 7 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *