На Запоріжжі ювенальні поліцейські долучилися до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми

На Запоріжжі ювенальні поліцейські долучилися до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми

29 липня у Всесвітній день протидії торгівлі людьми поліцейські відділу ювенальної превенції ГУНП в Запорізькій області в одному з учбових закладів міста організували та провели заняття на тему: «Дитина – не товар та не спосіб заробітку!».

Поліцейські розповіли учням, що торгівля людьми-це форма сучасного рабства та порушення прав людини, яка не втрачає актуальності для кожної країни світу. Ця проблема може торкнутися кожного, не залежно від віку, статі чи соціального статусу. Даний злочин регламентується статтею 149 Кримінального кодексу України (Торгівля людьми) і тягне за собою кримінальну відповідальність.

В рамках заходу поліцейські  організували конкурс малюнків на асфальті та у формі гри розповіли прості правила, як не стати жертвою або не потрапити в рабство.

Підводячи підсумки конкурсу, поліцейські надали поради як  не стати жертвою таких злочинів та пояснили куди звертатися за допомогою.

Після цього ювенальні поліцейські відвідали парк «Трудової слави», де роздали брошури «Я не для продажу», які містять контактну інформацію центрів надання допоги.

(Відділ комунікації поліції в Запорізькій області)

 

 

(Visited 2 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *