На Запоріжжі Держпродспоживслужба перевірила майже три тисячі об’єктів щодо дотримання карантину

На Запоріжжі Держпродспоживслужба перевірила майже три тисячі об’єктів щодо дотримання карантину

Лише за один тиждень з 14 по 20 грудня фахівці Держпродспоживслужби у Запорізькій області провели 752 моніторингових обстеження об’єктів нагляду різних сфер діяльності щодо дотримання карантинних обмежень.

У ході перевірок на 133 об’єктах виявлені порушення протиепідемічних вимог, регламентованих постановами Головного державного санітарного лікаря України з профілактики поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Зокрема було перевірено:

– 153 об’єкти торгівлі продовольчими товарами, порушення встановлено на 73 об’єктах (48% від перевірених). За недотримання вимог протиепідемічних заходів складено 55 протоколів;

– 88 об’єктів торгівлі непродовольчими товарами, на 35 (39%) встановлені порушення, складено 26 протоколи;

– 456 закладів громадського харчування, в тому числі 449 -щодо заборони їх роботи після 22-ї та до 7-ї години. Порушення протиепідемічних заходів виявлені на 5 (1%) об’єктах, складено 1 протокол щодо режиму роботи;

– 35 закладів освіти, порушення встановлені на 10 (28,5%);

– 12 перукарень та салонів краси, на 7 (58%) об’єктах встановлено порушення, складено 5 протоколів;

– 8 – інших об’єктів нагляду (аптеки, розважальні заклади, об’єкти водозабезпечення, транспорт тощо), на 3 (37,5%) встановлено порушення.

За результатами моніторингових обстежень фахівці Держпродспоживслужби видали 133 приписи (пропозиції), склали 87 протоколів про адміністративні правопорушення, надіслали 40 інформаційних повідомлень до органів місцевої влади та Національної поліції для відповідного реагування.

Всього з початку грудня фахівці Держпродспоживслужби перевірили 2,673 тисячі об’єктів на предмет дотримання протиепідемічних вимог.

(Visited 7 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *