На Запоріжжі директора, що перебував у розшуку, взято під варту

Прокуратура Запорізької області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вчинення службового підроблення та умисного ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах директором Бердянського товариства з обмеженою відповідальністю за ознаками складу злочинів, передбачених ч.1 ст.366, ч.1 ст.222, ч.3 ст.212,  ч.2 ст.209 КК України.

З 2015 по 2019 роки вказана особа систематично ухилялась від сплати податків, надававши фіскальним органам звіти, до яких внесено недостовірні відомості. Отриманні злочинним шляхом кошти в подальшому перераховувалися на розрахункові рахунки підконтрольних чоловіку підприємств.

Фігуранта провадження, який  з грудня 2019 року перебував у розшуку, було затримано 8 квітня, а 10 квітня Мелітопольським міськрайонним судом Запорізької області йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 60 днів, з можливістю внесення застави у межах 200 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, тобто в сумі 420 400,00 гривень.

Наразі встановлено, що через умисне ухилення від сплати податків, державі завдано шкоду в особливо великих розмірах на суму понад 7 млн. грн. Вирішується питання про закінчення досудового розслідування та направлення обвинувального акту до суду.

(Прес-служба прокуратури Запорізької області)

(Visited 9 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *