На Запоріжжі чотирьох осіб підозрюють у розповсюдженні порнографічних матеріалів

Запорізькою обласною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом створення та розповсюдження матеріалів порнографічного характеру (ч.3 ст.301 КК України).

23 вересня цього року правоохоронцями викрито та припинено діяльність мережі порностудій у м.Запоріжжі. Організатором злочинного бізнесу виявився мешканець Київської області, 1980 року народження. Підприємливий молодик, за попередньою змовою з іншими особами, організував діяльність  вебкамбізнесу для любителів «полунички» на території обласного центру.

Під час санкціонованих обшуків, які проводилися за двома адресами, було вилучено комп’ютерну техніку, веб-камери, мобільні телефони, секс-атрибутику, готівкові кошти, банківські картки тощо. В одному з «офісів» правоохоронці виявили двох дівчат, які у якості веб-моделей безпосередньо займалися розповсюдженням продукції порнографічного характеру та жінку, яка опікувалась господарськими та фінансовими питаннями, адмініструванням діяльності студій, консультувала дівчат, слідкувала за справністю обладнання, тощо.

На цей час про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого  ч.3 ст.301 КК України повідомлено усім чотирьом фігурантам. Тривають першочергові слідчі дії, вирішується питання щодо обрання запобіжних заходів.

(Пресслужба Запорізької обласної прокуратури)

(Visited 1 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *