На украинские курорты полетят туристические вертолеты

Туристы смогут добраться из областных центров Украины в курортную Затоку (Каролино-Бугаз), Буковель и Трускавец на вертолетах.

 

На украинские курорты полетят туристические вертолеты

Создание таких скоростных пассажирских перевозок предусмотрено инвестиционным проектом «Воздушный экспресс», который планируется реализовать в Одесской области, сообщает пресс-служба Одесской облгосадминистрации:

В Одеській області планується реалізація інвестиційного проекту «Повітряний експрес»

В Одеській області планується реалізація інвестиційного проекту «Повітряний експрес»
<p «=»»>В Одеській області планується реалізація інвестиційного проекту «Повітряний експрес», який передбачає створення швидкісних пасажирських перевезень між обласними центрами та курортами Затока (Кароліно-Бугаз), Буковель і Трускавець. Меморандум про співпрацю було підписано між Одеською обласною державною адміністрацією і ТОВ «Міжнародна транспортна сервісна група ТВС».«Додатковий вид пасажирських перевезень, сучасний авіаційний транспорт, обладнані вертолітні майданчики зі штучним або ґрунтовим покриттям на узбережжі Чорного моря — усе це дасть ще один поштовх до розвитку туризму в Одеській області. Це інвестиції у регіон і нові робочі місця, відтак ми підтримали перспективу реалізації такого проекту», — підкреслила заступниця голови Одеської обласної державної адміністрації Світлана Шаталова.

Меморандум передбачає, що до реалізації проекту долучаться «Міжнародна транспортна сервісна група» спільно з Американською корпорацією «Trans World Service» та корпорацією «EXIM». На першому етапі вони планують побудувати та обладнати в Україні 9 вертолітних портів. Саме стільки українських міст пропонується об‘єднати завдяки регулярним вертолітним перевезенням «Повітряній експрес».

Відтак, шлях до Кароліно-Бугазу з Києва займе 2 години, з Вінниці — 1 годину 25 хвилин, з Черкас — півтори години.

За задумом інвесторів, перевозити пасажирів будуть важкі вертольоти Boeing Vertol 107-II та Boeing 234 Chinook на 26 і 44 пасажирських місць. Вони обладнані усім необхідним: туалетною кімнатою, буфетом, відділенням для багажу, поличками для ручної поклажі.

https://oda.odessa.gov.ua/news/v-odeskij-oblasti-planuetsa-realizacia-investicijnogo-proektu-povitranij-ekspres

 

Меморандум о сотрудничестве предусматривает, что к реализации проекта присоединятся ООО «Международная транспортная сервисная группа» совместно с Американской корпорацией «Trans World Service» и корпорацией «EXIM».

На первом этапе они планируют построить и оборудовать в Украине 9 вертолетных портов. Именно столько украинских городов предлагается объединить благодаря регулярным вертолетным перевозкам «Воздушный экспресс».

Таким образом, отмечают в ОГА, путь в Каролино-Бугаз из Киева займет 2 часа, из Винницы — 1 час 25 минут, из Черкасс — полтора часа.

По замыслу инвесторов, перевозить пассажиров будут тяжелые вертолеты Boeing Vertol 107-II и Boeing 234 Chinook на 26 и 44 пассажирских мест. Они оборудованы всем необходимым: туалетной комнатой, буфетом, отделением для багажа, полочками для ручной клади.

https://www.ukrinform.ru/rubric-tourism/2633149-na-ukrainskie-kurorty-poletat-turisticeskie-vertolety.html

(Visited 9 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *