На территории Бердянской ОТГ все рынки останутся закрытыми

Как подчеркнули в пресс-службе Бердянского горсовета,

таке рішення було прийнято вчора, 2 квітня, на засіданні постійної міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Обговорюючи питання здійснення торгівлі на риках Бердянської міської ОТГ усі виступаючі висловлювали спільну думку щодо продовження заборони роботи ринків.

Директор Бердянського територіального медичного об’єднання Дмитро Єгоров відзначив, що карантинні заходи дуже важливі. І чим жорсткіші вони будуть, тим більше у нас шансів не допустити розповсюдження коронавірусої інфекції, як в Італії та Іспанії. Від імені усіх медиків він звернувся з проханням не дозволяти відкриття ринків на період дії карантинних заходів.

Думку медиків підтримали також представники відокремленого підрозділу “Бердянський міськрайонний відділ Державної установи “Запорізькій обласний лабораторний центр МОЗ України” та Бердянського міського управління ГУ Держпродспоживслужби. Вони наголошують, що зараз робиться усе, щоб запобігти скупченню людей, а відкривши ринок — буде знов скупчення.

Заступник директора КП “Центральний ринок” Анатолій Фойт зауважив, що на підприємстві є певні ресурси, закуплено частину засобів індивідуального захисту, але цього недостатньо. І повною мірою виконати усі вимоги постанови головного санітарного лікаря України практично неможливо.

“Хочу ще раз звернутися до мешканців міста, щоб вони нас зрозуміли. Моя позиція — не відкривати ринки. Ми це робимо тільки для здоров’я наших жителів”, — відзначив міський голова Володимир Чепурний, підсумовуючи обговорення питання роботи ринків.

У підсумку члени постійної міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій підтримали продовження заборони роботи торговельних ринків всіх форм власності з відкритими та закритими торговельними майданчиками

(Visited 22 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *