На популярному іспанському курорті п’яних туристів рятуватимуть з води платно

0
SHARES
12
Перегляди

В останні роки рятувальникам Сан-Себастьяна доводиться все частіше рятувати з води горе-туристів, які вирішили скупатися в стані алкогольного сп’яніння.

Влада популярного курортного міста Сан-Себастьян в Іспанії має намір брати гроші за порятунок п’яних туристів з води, якщо буде доведено, що на момент події вони перебували в стані алкогольного сп’яніння.

На даний момент опрацьовується відповідний закон, який дозволить стягувати таку плату, повідомляє The Guardian.

 

Lifeguard station on a packed beach

San Sebastián’s La Concha beach. ‘The confrontational nature of this law is aimed at making people think twice,’ says the councillor behind the move.

Станція рятувальників на заповненому пляжем Пляж Ла Конча в Сан-Себастьяні. «Конфронтаційний характер цього закону спрямований на те, щоб змусити людей подумати двічі», – каже радник, який стоїть за цим кроком.

Photograph: Alvaro German Vilela/Alamy

 

Місцева влада скаржиться, що в останні роки рятувальникам доводиться все частіше рятувати з води горе-туристів, які вирішили скупатися в стані алкогольного сп’яніння, але переоцінили свої сили. Такі дії не тільки піддають ризику рятувальників і відволікають їх від іншої важливої роботи, а й влітають в круглу суму.

Наприклад, у квітні 2022 року рятувальникам довелося посеред ночі рятувати двох п’яних чоловіків, яких віднесло течією від берега. Для проведення рятувальної операції були задіяні 20 осіб, а її вартість коштувала міському бюджету 6000 євро.

“Я б хотів ніколи не брати жодного євро, фунта або долара. Мета тут полягає в тому, щоб запобігти подібним інцидентам. Конфронтаційний характер цього закону спрямований на те, щоб змусити людей двічі подумати”, – зазначив член міської ради Сан-Себастьяна, відповідальний за безпеку громадян Мартін Ібабе.

Як повідомляв УНІАН, раніше на іспанській Майорці деякі ресторани вирішили ввести дрес-код, щоб відлякати погано одягнених туристів.

https://www.unian.ua/tourism/news/na-ispanskomu-kurorti-ryatuvatimut-p-yanih-turistiv-z-vodi-za-groshi-novini-11883903.html

Схожі Статті

Наступний

Правда кривду переможе! Cпецвипуск 6

Правда кривду переможе! Cпецвипуск 6
Скачати всі випуски

Останні Новини Запоріжжя

Популярне

Важливо