На полях Запорожской области подведены итоги первой пятидневки жатвы-2020

На полях Запорожской области подведены итоги первой пятидневки жатвы-2020

Как сообщает пресс-служба Запорожской облгосадминистрации,

підбито підсумки першої п’ятиденки змагань колективів збиральних ланок за найвищу продуктивність праці на приз заслуженого механізатора України Івана Мартиненка.

Перший у цьому році перехідний приз дістався колективу комбайнового екіпажу ТОВ «Східне» Мелітопольського району, яким керує Вадим Островерх. Привітали колектив та вручили приз заступник директора Департаменту агропромислового розвитку та захисту довкілля облдержадміністрації Олександр Ясинецький та голова обласного комітету профспілок працівників агропромислового комплексу Людмила Отращенко.

За п’ять днів комбайнер Олександр Жерновий, водії Юрій Омельченко та Олександр Третяк скосили 210 гектар озимої пшениці і намолотили 1450 тонн зерна при середній урожайності 69 центнерів з одного гектара. Середньоденну норму виробітку виконано на 251 %.

Також у Департаменті агропромислового розвитку та захисту довкілля облдержадміністрації повідомляють, що збирання врожаю триває.

Станом на 8 липня в області обмолочено 169,8 тис. га ранніх зернових і зернобобових культур (18 % до прогнозу), намолочено 476,4 тис. тонн зерна нового врожаю. Середня врожайність на сьогодні складає 28,1 центнери з одного гектара, в тому числі врожайність озимої пшениці – 30 ц/га, озимого ячменю – 32,5 ц/га, ярого ячменю – 23,0 ц/га, гороху – 16,0 центнера з одного гектара. Середня врожайність ранніх зернових та зернобобових культур на звітну дату на 3,9 центнера нижче, ніж у минулому році.

Продовжується збирання озимого та ярого ріпаку, який скошено та обмолочено на площі 27,3 тис. га, намолочено 44,8 тис. тонн із середньою врожайністю 16,4 ц/га.

(Visited 16 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *