На підготовку до навчального року у Запорізькій області виділено більше 35 мільйонів гривень

На підготовку до навчального року у Запорізькій області виділено більше 35 мільйонів гривень

У Запорізькій області триває півдгототовка до нового навчального року. Як повідомили у Департаменті освіти і науки облдержадміністрації, виділено кошти на придбання дидактичних матеріалів, меблів, комп’ютерного обладнання та відповідного мультимедійного обладнання для Нової української школи всім адміністративно-територіальним одиницям на загальну суму 35 мільйонів 80 тисяч 553 гривні. На сьогодні практично освоїли кошти у Михайлівському, Приморському, Токмацькому та Бердянському районах.

Крім цього, були виділені кошти на придбання україномовних дидактичних матеріалів 17 адміністративно-територіальним одиницям на суму п’ять мыльйоныв 537 тисяч 700 гривень; на ресурсні кімнати — 24 адміністративно-територіальним одиницям на суму 16 мільйонів 553 тисячі 500 гривень.

Очікується, що всі необхідні процедури будуть завершені в середині серпня, а до 1 вересня всі заклади освіти будуть готові приймати учнів. Деякі питання ще будуть вирішуватися протягом навчального року, проте, як запевняють педагоги, це не зашкодить навчальному процесу.

(Visited 25 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *