На Одесчине разыскали спортсменку, которая исчезла во время ультрамарафона

 

На Одесчине разыскали спортсменку, которая исчезла во время ультрамарафона
 
В Одесской области разыскали спортсменку, которая исчезла во время ультрамарафона, -девушка получила тепловой удар и потеряла сознание.

«Девушку нашли возле водоема без сознания. Полицейские немедленно доставили ее в медицинское учреждение. Оказалось, что спортсменка сначала получила тепловой удар, а затем, пролежав до ночи, — переохлаждение. Сейчас она в больнице, ее состояние здоровья улучшается», — отмечается в сообщении.

Дівчину, яка зникла вчора під час спортивних змагань на Одещині, розшукали

 

Спортсменка під час бігу отримала тепловий удар і знепритомніла.

Нагадаємо: повідомлення про зникнення учасниці ультрамарафону на території Куяльницького лиману надійшло до поліції вчора ввечері.

Дівчину, яка близько 2-ї години дня відстала від бігунів і зникла, власними силами намагалися знайти учасники марафону, родичі, знайомі та волонтери, втім їхні спроби не дали результату.

На пошуки зниклої жительки Одещини негайно задіяли співробітників Усатівського відділення поліції, кінологів, спецпідрозділ ГУНП з приладами нічного бачення та прокуратуру.

Пошукові заходи тривали аж до ночі і завершилися лише після того, як поліцейські підключили спеціалістів кримінального блоку.

https://od.npu.gov.ua/assets/sites/od/POSHUK111.jpg

Дівчину знайшли біля водойми непритомною. Поліцейські негайно доставили її до медичного закладу. Виявилося, що спортсменка спочатку зазнала теплового удару, а потім, пролежавши до ночі, — переохолодження.

Зараз вона в лікарні, її стан здоров’я покращується.

https://od.npu.gov.ua/assets/sites/od/POSHUK12.jpg

Дякуємо всім за допомогу.

 © Одеська область: od.npu.gov.ua/news/rozshuk/divchinu-yaka-znikla-vchora-pid-chas-sportivnix-zmagan-na-odeshhini-rozshukali/

 
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *