На обліку в Гуляйпільському відділенні поліції перебуває 51 «сімейний насильник»

На обліку в Гуляйпільському відділенні поліції перебуває 51 «сімейний насильник»

Як повідомляє Гуляйпільський ВП Пологівського ВП ГУНП, станом на 21 грудня 2020 року на профілактичному обліку в Гуляйпільському відділенні поліції, в системі «Інформаційний портал Національної поліції України» за категорією «сімейний насильник» перебуває 51 особа, з них 45 осіб були взяті на облік в поточному році.
За умисне невиконання кривдниками обмежувальних приписів, виданих у відношенні них судом передбачених ст. 390-1 сектором дізнання Гуляйпільського ВП, відкрите одне кримінальне провадження.

Окрім цього, за чотири квартали співробітниками Гуляйпільського ВП складено 52 протоколи про адміністративне правопорушення передбачене ст. 173-2 КУпАП. З них 11 протоколів – у відношенні кривдників за повторне вчинення ними домашнього насильства. За поточний рік співробітниками Гуляйпільського відділення поліції винесено 30 термінових заборонних приписів у відношенні правопорушників.

Кожне звернення громадян про вчинення домашнього насильства розглядається відповідно до чинного законодавства та в установлені Законом строки. Кожен кривдник в установлені законом строки береться на профілактичний облік, з яким надалі проводяться профілактичні бесіди про недопущення подальшого вчинення ним домашнього насильства.

(Visited 2 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *