На кинопремию "Золота Дзига" подали 97 фильмов

На участие в третьей Национальной кинопремии «Золота Дзига» представлены 97 полнометражных и короткометражных фильмов.

В этом году статуэтка «Золота Дзига» будет вручаться в 20 номинациях. К привычным номинаций добавились две новые: за лучшую песню и лучший монтаж.

Церемония вручения Третьей Национальной кинопремии «Золота Дзига» состоится 19 апреля в КВЦ «Парковый» (Укринформ).

 

https://static.ukrinform.com/photos/2018_04/thumb_files/630_360_1524243785-5294.jpg

Об этом сообщается в среду на сайте Украинской киноакадемии.

Завершено приймання заявок на участь у Третій Національній кінопремії “Золота Дзиґа”

На участь у конкурсі кінопремії “Золота Дзиґа” надійшло 97 повнометражних та короткометражних фільмів

На участь у конкурсі кінопремії “Золота Дзиґа” надійшло 97 повнометражних та короткометражних фільмів.

21 січня завершено приймання заявок на участь у конкурсі Національної кінопремії “Золота Дзиґа”. На участь у Третій кінопремії було подано 97 повнометражних та короткометражних стрічок. Серед них 27 повнометражних ігрових, 37 короткометражних ігрових, 18 документальних та 15 анімаційних фільмів.

Щороку число українських фільмів збільшується, що вже є ознакою живого кінопроцесу. Як показує кінотеатральна практика 2018-го, найпопулярнішими стають комедійні стрічки – від «Скаженого весілля» до «Я, ти, він, вона», котрий перевершив касовий рекорд серед національних картин вже 2019-го. Сподіватимемося на продовження тенденції – щодо збільшення кількості стрічок, їхнього жанрового, стилістичного й мистецького різноманіття”, — зазначає Голова Правління Української кіноакадемії Володимир Войтенко.

Наразі триває селекція фільмів на відповідність вимогам регламенту Третьої Національної кінопремії. З 4 лютого члени Кіноакадемії розпочнуть голосування за фільми-претенденти на “Золоту Дзиґу”. Номінантів на Третю Національну кінопремію буде оголошено у березні.

Нагадуємо, що цього року статуетка “Золота Дзиґа” вручатиметься у 20 номінаціях.

До вже звичних номінацій додалися дві нові: за Найкращу пісню та Найкращий монтаж. Церемонія вручення Третьої національної кінопремії “Золота Дзиґа” відбудеться 19 квітня в КВЦ “Парковому”.

https://uafilmacademy.org/news/zaversheno-prijmannja-zajavok-na-uchast-u-tretij-natsionalnij-kinopremiji-zolota-dziga.html

(Visited 7 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *