На Каховці спіймали браконьєрів

На Каховці спіймали браконьєрів

Як повідомляє Запорізький рибоохоронний патруль, державні інспектори зафіксували в акваторії Каховського водосховища грубе порушення правил рибальства.
Так, рейдова група патруля викрила громадянина, який в Каховськом водосховищі біля Кушугума здійснював незаконний лов риби сіткою у брід. У такий спосіб правопорушник добув 6 кг риби: 32 екз. плітки, 15 екз. карася сріблястого та 1 екз. судака. Завдані збитки рибним запасам становлять 3 485 грн.
На особу складено адміністративний протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Сітка та незаконно добуті водні біоресурси вилучені до рішення суду.
Слід також зазначити, що залежно від ступеня завданих збитків за грубе порушення правил рибальства передбачена не тільки адміністративна, але і кримінальна відповідальність.Відповідно до ст. 249 ККУ за незаконне зайняття рибним промислом передбачено штраф у розмірі від 1 700 до 6 800 грн або обмеження (позбавлення) волі на строк до трьох років з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого.
Довідкова інформація:
Розрахунок за незаконне добування водних біоресурсів України здійснюється відповідно до постанови КМУ від 21.11.2011 р. № 1209 «Про затвердження такс для обчислення розміру відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок незаконного добування збирання) або знищення цінних видів водних біоресурсів». Так, компенсація за один екземпляр судака становить 510 грн., плітки – 85 грн., карася сріблястого – 17 грн.

(Visited 15 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *