На экраны кинотеатров возвращается фильм-сказка "Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке"

Фільм було знято за сценарієм відомого українського казкаря Сашка Лірника / фото: facebook Пекельна Хоругва, або Козацьке Різдво

 

По многочисленным просьбам зрителей с 24 декабря на экраны кинотеатров возвращается фильм-сказка Михаила Кострова “Адская Хоругва, или Казацкое Рождество”, сообщает Госкино.

Повторный прокат стартует 24 декабря

“Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке” – знову на великих екранах!

На численні прохання глядачів із 24 грудня на екрани кінотеатрів повертається фільм-казка Михайла Кострова Пекельна Хоругва, або Козацьке Різдво.

Це стрічка для всієї родини про козаків, козацький рід, Рай і Пекло, Різдво й нечисту силу. Та не просто казка, а саме химерна українська казка, яка притаманна тільки українській культурі й українському характеру. Історія, яка є продовженням веселого козацького химородництва Котляревського і Гоголя, вщерть напоєна українським народним гумором і козацькою героїкою. В основу сценарію покладено твір найвідомішого казкаря України Сашка Лірника (який і є сценаристом картини) “Про старого козака, різдвяного чорта, чотири роги і козацький рід”.

Головні ролі в стрічці виконали Костянтин Лінартович, Григорій Бакланов, Леся Самаєва, Олександр Пожарський, Діна Розовлян, Арам Арзуманян, Володимир Задніпровський та інші.

Стрічку створено “Кінокомпанією 2016” за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

/www.facebook.com/ukrainefilmagency/posts/2882327581999611

 

 

(Visited 7 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *