На «гарячу» лінію Запорізької обладміністрації надійшло 4 тисячі звернень

На «гарячу» лінію Запорізької обласної державної адміністрації за березень та квітень надійшло понад 4 тисячі звернень. Жителів області у більшості турбують питання, що пов’язані з карантинними та обмежувальними заходами.

Епідеміологи Запорізького обласного лабораторного центру МОЗ повідомляють, епідеміологічна ситуація в області контрольована. Більшість зафіксованих випадків виявлено у пацієнтів, що повернулись з-за кордону. І зараз найкращий спосіб захистити себе – залишатися вдома. Після того, як 24 березня Запорізька область отримала медичний вантаж, епідеміологи роблять ПЛР-тести на місці, не чекаючи результатів декілька днів.

В Україні до 24 квітня продовжено карантин та, відповідно, усі обмежувальні заходи. Які саме обмеження діють, читайте за посиланням.

Важливо пам’ятати, якщо ви відчуваєте симптоми захворювання (підвищену температуру, кашель тощо) потрібно зателефонувати своєму сімейному лікарю та розповісти не тільки про свій стан, а і про можливі контакти із особами, що приїхали з-за кордону – місць, де зафіксовано коронавірус. За можливості потрібно самоізолюватися та чекати вказівок лікаря.

Як ми писали раніше, медичні працівники екстреної допомоги, що приїжджають на виклики, не будуть проводити тест на COVID-19.

На сайті облдержадміністрації постійно оновлюється інформація в розділі «Все про коронавірус». Тут є: інформаційні, фото-, відеоматеріали на будь-які теми. А головне, з офіційних джерел. Не забувайте про основні рекомендації від головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка.

Про випадки відмови від проведення дослідження на коронавірусну інфекцію, за наявності відповідних симптомів, просимо повідомляти на гарячу лінію. Запорізька обласна гаряча лінія працює цілодобово за номером: 0-800-503-508.

(Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА)

(Visited 21 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *