На факультеті соціології та управління завершився обласний молодіжний онлайн-конкурс «Creative Europe»

На факультеті соціології та управління завершився обласний молодіжний онлайн-конкурс «Creative Europe»

На факультеті соціології та управління спільно з проектом Представництва ЄС в Україні «EuroQuiz», провели обласний онлайн-конкурс, присвячений святкуванню Дня Європи в Україні.

Метою Конкурсу було показати запорізькій молоді єдність України та Європи не тільки за географічною ознакою, а і за духом, історією, спільними цінностями.

До участі у конкурсі запрошувалася запорізька шкільна та студентська молодь: 14-22 роки; вчителі запорізьких шкіл та батьки (у якості керівників).

Не дивлячись на те, що конкурс позиціонував себе як обласний, число учасників з інших міст змусило трохи змінити цей пункт. Неочікувано велика кількість бажаючих взяти участь у конкурсі з інших міст (Мелітополь, Ірпень, СМТ Василівка) приємно вразила організаторів. Усього було представлено 127 робіт в різних номінаціях. Загальна кількість учасників – 252, бо було багато колективних робіт.

Цікаво те, що серед учасників були і учні 1-11 класів, і студенти запорізьких коледжів, і студенти.

 

Журі конкурсу:

Прізвище, ім’я та по-батькові Посада
1 Бірюкова Тетяна Федорівна

 

Декан факультету соціології та управління Запорізького національного університету, к.філософ.н.
2 Лепський Максим Анатолійович

 

Експерт Team Europe у Запорізькій області, д.філософ.н., професор
3 Широбокова Ольга Олександрівна заступниця декану факультету соціології та управління Запорізького національного університету, к.філософ.н.
4 Маловічко Олена Владиславівна заступниця декану факультету соціології та управління Запорізького національного університету, к.філософ.н., доцент
5 Гуков Єгор Борисович Голова студентської ради факультету соціології та управління Запорізького національного університету

 

Підсумки конкурсу:

Краща презентація

Тема: «Людина, що змінила європейську історію»

1 місце – Черних Віталіна (7 клас, ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 ММР ЗО та Комунальний заклад «Центр позашкільної освіти» Мелітопольської міської ради Запорізької області).

Посилання на роботу:

https://drive.google.com/file/d/1HtrpbZzD43PeXbtfg6w4yzp8YahWUi7_/view

 

2 місце – Міщенко Діана (8 клас, ОРТ-Алеф).

Посилання на роботу:

https://drive.google.com/file/d/13VxyeA5rIEu8C3KOPnrqXzTOHQBWgODE/view

 

3 місце – Тищенко Дмитро (7 клас, Ліцей №10 ММР ЗО та Комунальний заклад «Центр позашкільної освіти» Мелітопольської міської ради Запорізької області).

Посилання на роботу:

https://drive.google.com/file/d/1dbWRvhjOwkZttwdfL71zgNK1JBkzOaFj/view

 

3 місце – Єгорова Дар’я (7 клас, Навчально-виховний комплекс № 16 ММР ЗО та Комунальний заклад «Центр позашкільної освіти» Мелітопольської міської ради Запорізької області)

 

Посилання на роботу:

https://drive.google.com/file/d/1MyYg1musmqK5vV3_GWfVQ0KzM10FLRhz/view

 

Краще домашнє відео:

Тема: «Готуємо європейські страви вдома»

1 місце – Шокот Дар‘я (10 клас, ЗЄГ «ОРТ-Алєф»)

Посилання на роботу:

https://drive.google.com/file/d/1MyYg1musmqK5vV3_GWfVQ0KzM10FLRhz/view

 

2 місце – Нікулін Нікіта (7 клас, Запорізька гімназія #71)

Посилання на роботу:

https://www.youtube.com/watch?v=99n_bWFUTkE&feature=youtu.be

 

3 місце – Амєліна Дар’я Олексіївна, Амєліна Світлана Миколаївна (10 клас, Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 91 Запорізької міської ради Запорізької області)

Посилання на роботу:

https://drive.google.com/file/d/173fa4PPfkXL7Yebg5DUa8XU_4pdrBCyT/view

 

Поза конкурсом:

Лазько Єва (2 клас, Балабинський НВК «Престиж»)

Посилання на роботу:

https://www.youtube.com/watch?v=Yar4LG6hA7o

 

Бушуєва Єва (1 клас, Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ступенів 17)

Посилання на роботу:

https://www.facebook.com/100013081658135/videos/940050623107651/

 

Кращий перфоманс

Тема: «Сучасне мистецтво: європейський досвід»

 

1 місце – Назаренко Ксенія Денисівна (автор, режисер, сценарист, ведучий) Проскурякова Наталя Кирилівна та Яценко Дар’я Валентинівна (актори) Запорізька Спеціалізована школа номер 100 та Запорізький Електротехнічний коледж

Посилання на роботу:

https://drive.google.com/drive/folders/1bpEJtDH6mG2ZiQmtTX5kIykbqXD6BGaM

 

2 місце – Аврамова Софія Сергіївна, Рибкін Артур Андрійович, Новосьолова Валерія Сергіївна, Болотін Семен Олександрович, Талалаєв Дмитро Владиславович (1,2,5 клас, Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 61)

Посилання на роботу:

https://www.youtube.com/watch?v=RmgyfJQb2QU&feature=youtu.be

 

3 місце – Гаркуша Марина Василівна (практичний психолог ПНЗ ЦЕВ Хортицького району)

 

Краще фото

Тема: «Кожне завтра розпочинається сьогодні»

 

1 місце – Коршенко Олеся (10 клас, 100 школа)

Посилання на роботу:

https://drive.google.com/file/d/1ZfyHMMvoWuLcstGqiKp3iSiXvqq41DeE/view

 

2 місце – Шевченко Діана Андріївна (10 клас, Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 91 Запорізької міської ради Запорізької області)

Посилання на роботу:

https://sites.google.com/view/zpschool91/робота-школи/методична-робота/робота-шмо/шмо-вчителів-історії-та-правознавства/конкурси

 

3 місце – Тафійчук Анастасія, Задорожний Олександр, Сергієнко Діана (11 клас, 1 курс: Григорівський НВК, ЗНУ)

Посилання на роботу:

https://drive.google.com/drive/folders/1-cENnDAOypWYD_1aPLBY-vcvz4XWFhVi

 

Вітаємо переможців конкурсу!

 

Урочисте вручення призів та дипломів, відбудеться 25.06.2020 в 309 аудиторії, 4 корпусу ЗНУ (ул. Жуковского, 66-б) об 11-00.

 

Прохання до переможців: на зустрічі дотримуватися всіх необхідних гігієнічно-санітарних норм!

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *