На авіазаводі в Запоріжжі затримали агента ГРУ

У Запоріжжі контррозвідка викрила агента російського Головного управління розвідки Олексія Лазаренка, який працював на стратегічному заводі «МіГремонт» і передавав Росії секретні дані

Чоловік вже зізнався у шпигунстві на платній основі, а також назвав ім’я куратора — їм є офіцер ГРУ ГШ РФ Сергій Козачков, розповідає Еспресо.TV з посиланням на ТСН.

У затриманого  на флешці знайшли фото ударних українських винищувачів. Уточнюється, що він був завербований 5 років тому і мав доступ до військових таємниць, а затримали його влітку на кордоні з Росією. За даними слідства, він намагався виїхати в РФ до куратора з новими даними про завод.

Завербованому шпигуну для кодування повідомлень видали ноутбук з шифрувальної програмою та два телефони, які неможливо було відстежити, так як після відправки інформації, вони змінювали унікальний ідентифікаційний код.

Окрім того, чоловік може бути причетним до загибелі двох пілотів — українського Івана Петренка та американського Сета Неринга — в жовтні 2018 року на Вінниччині. Перед польотом літак щойно пройшов модернізацію на заводі “МіГремонт” у Запоріжжі.

Також повідомляється, що вийти на росіян Лазаренко допоміг відомий в Запоріжжі антимайданівець Артем Шарлай.

(Visited 20 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *