МЗС: Відновлення залізничного сполучення з РФ не планується

 

Україна наразі не планує відновлювати залізничне сполучення із Росією, яке було скасовано через пандемію коронавірусу. 

Джерело: заступник міністр МЗС Василь Боднар в інтерв’ю для «Укрінформ»

http://old.mfa.gov.ua/mediafiles/images/dir-users/bodnar.jpg

— Чи обговорюється відновлення транспортного сполучення з РФ, яке було припинено у зв’язку з пандемією коронавірусу?

— Хоча урядом було прийнято рішення про поступове відкриття кордонів України, питання про відновлення сполучення з Росією – а мова іде про залізничне сполучення, оскільки авіа припинено ще з 2014 року, – поки що на порядку денному не стоїть.

Росія сьогодні перебуває на піку захворюваності й є третьою країною в світі за кількістю хворих. Це просто небезпечно повноцінно відновлювати сполучення і ставити під загрозу епідситуацію в Україні, оскільки і в нас цифри зростають (ukrinform.ua/rubric-world/3049601-vasil-bodnar-zastupnik-ministra-zakordonnih-sprav.html)

 

Пряма мова: «Хоча урядом було прийнято рішення про поступове відкриття кордонів України, питання про відновлення сполучення з Росією – а мова іде про залізничне сполучення, оскільки авіа припинено ще з 2014 року, – поки що на порядку денному не стоїть».

Деталі: За словами заступника міністра, наразі небезпечно відновлювати сполучення через перебування Росії на піку захворюваності на коронавірус. 

«Це просто небезпечно повноцінно відновлювати сполучення і ставити під загрозу епідситуацію в Україні, оскільки і в нас цифри зростають», – сказав Боднар. 

Що передувало: 17 червня Кабінет міністрів проголосував за відкриття певних пунктів пропуску на кордоні з Російською Федерацією та Білоруссю. 

Нагадаємо:

  • Залізничне сполучення між Україною, Росією та Білоруссю було припинене 17 березня.

www.pravda.com.ua/news/2020/06/23/7256728/

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *